6 adımda yaşlanmanın önüne geçin

İçeriğinde Peptit ve Hyalüronik asit bulunan yüz temizleme köpüğü, tonik, yüz kremi, göz çevresi bakım kremi, yüz serumu ve uykuda güzellik maskesi olmak üzere 6 ürün ile günlük rutin oluşturmalısınız. Özellikle bazı yaşlanma karşıtı kremler aminoasit moleküllerinden oluşur ve peptitlerle hücreler arası ileticilik sağlar. Peptitler, metabolizmanın düzenlenmesini sağlar, üstelik antibakteriyeller. Bu özelliklerde peptitler, yaşlanma karşıtı ürünlerde bulunuyor, kırışıklıklar azaltıyor, cildi nemlendirip sıkılaştırıyorlar. Vücudun onu dokusunda bulunan hyalüronik asit ise su içinde çözünüyor. Yaşın ilerlemesiyle birlikte vücut daha az hyalüronik asit üretmeye başlıyor, bu durum da yapılır. Hyalüronik asit desteği cildi nemlendiriyor, pısınleştiriyor, sıkılaştırıyor ve belli ki gençleştiriyor.

1. Adım: Yaşlanma Karşıtı Yüz Temizleme Köpüğü: Cilt bakımı rutininizin 1. adımında bu kremsi köpük temizleyici cildin doğal nem dengesini değiştirmeden makyaj, yüzey yağları ve kirleri nazikçe temizler. Sabun içermeyen formül ve bitkisel özlü olması cildi tazeler, temiz ve pikleri kılar. Tüm cilt tipleri için uygundur.

2. Adım: Yaşlanma Karşıtı Tonik: Canlandırıcı yüz toniği, cildinizin doğal dengesini korumaya ve aydınlığın artırmaya destek olmak için üretilmiştir. Yaşlanma karşıtı özel formüllü olması cildinizin nemi çekmesine ve tutmasına yardımcı olur. Düzenli kullanımda cildiniz duru ve taze bir görünüme kavuşur.

3. Adım yaşlanma karşıtı yüz kremi: Bu ürün, cildin doğal süreçlerini destekleyerek pigmentasyon oluşumunu önlemeye, ince çizgilerin ve kırışıklıkların azaltılmasına yardımcı olur. Daha aydınlık ve taze bir ekleme mümkündür. Cildinizi harika bir şekilde nemlendirir.

4. Adım yaşlanma karşıtı göz çevresi bakım kremi: İçeriğindeki en yüksek oranda yaşlanma karşıtı maddeler gözlerde çizilir ve yoğunlaştırılır. Uzun süreli ve etkili nemlendirme etkisiyle cildin doğal yenilenmesini optimize eder yardımcı olur.

5. Adım yaşlanma karşıtı yüz serumu: Ürün, sizi güçlendirmeniz için gerekli olan cildin derinliklerine nüfuz etmesine izin verir. Yeni kırılmaların oluşumu önlemeye yardımcı olur. Yüz çerçevesinin doğal halinin korunmasını sağlar.

6. Adım yaşlanma karşıtı uykuda güzellik maskesi: Siz uykudayken cildinizin maruz kaldığı dış etkenlerden kendini arındırmak gerekir, bir gece gerektirir. Cildin kaybettiği nem ve elastikiyeti takviye kaldı yardımcı olur. Cildinizin yağ ve su dengesini koruyarak kurumayı önler. Cildi beslemeyi ve yapılandırma. Ertesi güne canlı, nemli, iyi dinlenmiş ve ışıldayan bir ciltle başlatacak. Onun cilt tipine ve yaşa uygundur.

Kaynak: yazivar.com

Bir cevap yazın