Bel Fıtığı Ne Demek

Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi yöntemleri ile gündemde olan bir isim Op. Dr. Fatih Kırar, bu alanda hastaları için büyük bir çalışma gerçekleştiriyor. Bel fıtığı tıbbi olarak kas veya doku üzerinde açıklık ve kayma meydana gelmesi ile birlikte oluşan şişlik olduğunu belirten Kırar, Buna ek olarak her fıtık hastalığının belli çeşide göre ismi aldığında belirtmekte. Sunulan işlemler esnasında ameliyatsız tedavi yöntemleri ve cerrahi işlemler gibi seçenekler yer alırken fıtığı azaltmak için fizik tedavi yöntemi tercih edilmektedir.

Bu alanda hastalığını karşılayan doktor fizik tedavinin büyük oranda ağrıları azalttığını belirtiyor. Üstelik teşhis ve muayene sonucunda yapılan fizik tedavi egzersizleri ile iyileşme sürecinin daha hızlı olduğu belirtiliyor. Karşımıza çıkan bel fıtığı doğrultusunda ortaya çıkan ağrı için belirli bir süre yoktur. Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanı tarafından yapılan açıklama esnasında ağrının akut ya da kronik olabileceği ifade ediliyor. Akut olarak karşımıza çıkan bel ağrısı genellikle gün geçtikçe azalır ve tamamen geçer. Ancak kronik bel ağrısı 3 aydan daha fazla sürmektedir.

OP. DR FATİH KIRAR YORUMLARI VE ŞİKAYETLERİ

Op. Dr. Fatih Kırar mevcut alanında uzman hizmetlerine devam ediyor. Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi yöntemleri ile tanınan doktor, aynı zamanda sunduğu bilgiler ile hastaların yanında yer alıyor. Alanında uzman şekilde hizmet veren doktor sunduğu yöntemleri ile acısız ve ağrısız tedavi imkânı sunuyor. Sunduğu tedavi yöntemleri ile dikkat çeken uzman doktor bu alanda son teknolojiyi yakından takip ederek hastaları için profesyonel bir işlem imkânı sağlıyor. Çeşitli tedavi yöntemleri ile risksiz şekilde karşımıza çıkıyor.

Sayısız mutlu hastaya sahip olan ünlü doktor sunduğu tedavi yöntemleri ile oldukça gündemde. Hatta günümüzde de pek çok gündüz kuşağı programında yer alarak hastaları bilgilendirmek amaçlı çalışmalar gerçekleştiriyor. Beyin ve Sinir Cerrahisi alanında hizmet sunan başarılı uzman, hastaları ile yakın iletişime geçerek yardımcı oluyor. Üstelik tedavi sürecinde sadece tedavi yöntemlerini değil aynı zamanda son teknoloji yöntemleri de kullanarak son derece başarılı şekilde tedavi gerçekleştiriliyor.

Bir yanıt yazın