Cam Korkuluk Çeşitleri

Cam Korkuluk Çeşitleri
Camglass, korkuluk modelleri için paslanmaz çelik korkuluklar sunmaktadır. Bu korkuluklar, çeşitli renk ve modellerde metal – ahşap, metal – pleksi, metal – cam ve all – metal gibi çeşitli kombinasyonlarla inşa edilebilir. Kurulum alanının görünümüne ve özelliklerine uyacak şekilde standart, profil ve lamine korkuluklar mevcuttur. Paslanmaz çelik korkulukların fiyatı, kullanılan malzemeye, korkuluk modeline, kurulum yerine ve malzeme miktarına bağlı olarak değişir.
Paslanmaz Cam Korkuluk, sağlamlığı, güvenliği ve dayanıklılığı nedeniyle kenar koruması için popüler bir seçimdir. Korkuluklar, merdivenlerden ve balkonlardan düşmeleri önlemek ve güvenli bir tutuş sağlamak için tasarlanmıştır. Korkuluk yapımı için kullanılan metal paslanmazdır, güçlü, güvenli ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Korkulukların tüm parçaları ve aksesuarları için paslanmaz metal kullanılması, mukavemetini ve dayanıklılığını daha da artırır.
Modern ve şık bir küpeşte arayanlar için cam küpeşteler ideal bir seçimdir. Geleneksel korkuluklardan daha geniş bir görüş açısı sunan bunlar, çelik malzemeden yapılmış ve ışığı ileterek parlak ve ferah bir atmosfer yaratıyor. Temperli cam, dayanıklılığı için kullanılır ve bu da onu güvenli bir seçim haline getirir. Camglass’ın uzman personeli tırabzanın doğru ve güvenli bir şekilde monte edilmesini sağlayabilir. Projeniz için özel cam korkuluklar hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın.
Temperli cam korkuluk, temperleme işlemine tabi tutulmuş bir cam türüdür. Bu işlem, camın 600 ° C ile 650 ° C arasında ısıtılmasını ve daha sonra hava ile hızlı bir şekilde soğutulmasını içerir. Bu, kesme, taşlama ve talaş kaldırmaya karşı sert ve dayanıklı bir yüzey oluşturur. Ek olarak, cam 300 ° C’ye kadar bir termal şoka dayanabilirken, temperlenmemiş cam yaklaşık 40 ° C’de kırılır. Güvenli ve dayanıklı bir korkuluk sağlamak için, bağlantı elemanları paslanmaz çelikten yapılmalıdır.

Hakkımızda

Bir yanıt yazın