Casillas’tan Şok Açıklama

Casillas’tan Şok Açıklama

Geçtiğimiz aylarda Pique ile olan evliliğini sonlandıran Madrid’in efsanevi kaleci Casillas ile birlikte olduğu konuşuluyor. Hayallerinin peşinden koşarken gösterişten uzak olan Casillas, kötü bir psikolojiye sahip olduğunu defalarca dile getirerek futbolu bıraktıktan sonra bir köy evine yerleşti. Casillas bugün yaptığı açıklamada eşcinsel olduğunu söyleyerek hızlı bir itirafta bulundu. İkonbet

Bu açıklamanın ardından İspanya’nın Barcelona takımının kaptanlarından Puyol yanıt verdi. Casillas kısa bir süre sonra makaleyi sildi. Casillas, iddiaya göre Pique’den ayrılan Shakira ile suçunu birdenbire kabul etti. Futbol kariyerinde birçok başarıya imza atan İspanyol futbolcu, emekli olduktan sonra mütevazi bir yaşam tarzı benimsedi. Puyol, eşcinsel olduğunu açıklayan Casillas’a yanıt verdi.

Casillas geçen yıl yaptığı açıklamada hayattan zevk alamadığını belirterek, “Artık dünyada hiçbir şeyden zevk alamıyorum. Örneğin yolları temizlemek, çöp atmak gibidir. Hiçbir şeyden zevk alamıyorum” dedi. Futbolu bırakıp köy evine taşındıktan sonra Casillas’ın hiçbir şekilde herhangi bir TV programına katılmadığı, tecrit edildiği ve etrafındakilerle görüşmediği de ortaya çıktı.

Efsane Oyuncu Açıklamalarda Bulundu!

Efsane futbolcunun açıklaması bugün gündeme geldi. Real Madrid’in efsane futbolcusu Iker Casillas, Twitter hesabından yaptığı açıklamada eşcinsel olduğunu itiraf etti. Casillas, “Umarım bana saygı duyarsınız. Ben eşcinselim” dedi. Casillas, Barca kaptanı Puyol’dan yanıt almakta gecikmedi. Casillas’ın eşcinsel olduğunu kabul eden bir tweet’e yanıt veren Puyol, “Hikayemizi anlatmanın zamanı geldi” dedi. Olay kısa sürede dünya medyasında tartışıldı.

Iker Casillas’ın bu tweeti, LGBTİ topluluğunun önde gelen isimleri tarafından ağır bir şekilde eleştirildi ve kınandı. Önde gelen LGBTİ üyesi Santi Rivero, “Merhaba Iker, eğer bu bir şakaysa, bu tweet’i silip özür dilemelisin. Senin bir referans ve örnek olduğunu düşündüm.” LGTBI sekreteri Marta Higueras, “Homofobik şakalara daha az ihtiyacımız var” dedi. Başkent için tweet attı. Olay dünya spor medyasında geniş yankı uyandırırken, Iker Casillas kısa bir süre sonra paylaşımını sildi, İspanyol devleri Real Madrid ise efsanevi oyuncuyu Instagram’da takibi bıraktı. Casillas’ın ardından Puyol da onu görevden aldı.

Bir cevap yazın