Çekiliş Kampanyalarında Şans Nasıl Artırılır

Çekiliş kampanyaları özellikle bir kesiminde takip edilip, koşulları çekiliş detaylarında söylediği gibi uygulanıp yapılır hale geldi. Tabi çekilişlerde kazanmanın büyük bir şans işi olduğunu katılan bir çok kişi bilmelidir. Çünkü ne yaparsanız yapın bazen tüm istatistikleri ve olasılıkları kendi yönünüze çeviriyor olsanız bile çekilişlerde kazanamayabilirsiniz.

Çekiliş kampanyalarında kazanmanın veya kazanmamamın en büyük etkeni şanstır Peki çekilişlerde şansı nasıl artırabilirsiniz.?

Çekilişlerde Şans faktörü?

Aslında bu çok kolay bir şey değildir çünkü çekiliş ödüllerini kazanmak istiyorsanız bazen bir ürün satın almak zorunda kalırsınız, bazen de instagram üzerinde firma veya markaları takip etmek zorunda kalabilirsiniz. Fakat aşağıda söylediklerimizi yaparsanız çekiliş kampanyalarında kazanma şansınız artar.

  1. Katılım sayısı az olan çekilişleri bulmaya çalışın. Ne kadar az kişi katılım sağlarsa istatistiksel olarak kazanma olasılığınız o kadar artacaktır.
  2. Zamansal olarak kısa tutulmuş çekilişleri seçin. Bazı çekilişler daha fazla katılım olması için zaman aralığı geniş tutulabilir. Bu gibi durumlarda daha çok kişi katılacağından kazanma şansı azalır. 1 Hafta veya 2 hafta gibi kısa sürede sonuçlanacak çekiliş kampanyalarını seçmek kazanma şansınızı artıracaktır.
  3. Yerel çekiliş kampanyalarında şansınız artır. Örneğin sadece bir ilin ilçesinde bulunan bir AVM’nin çekilişine katıldınız. Burada çekilişe katılacak olan kişilerin sayısı belli olacağından sizin şansınız biraz daha artacaktır. Bu sebeple çevrenizde ki küçük bir kitleye hitap eden çekilişlere katılmanızı öneririz.
  4. Çekiliş kampanyalarını güncel sitelerden takip edin. Kampanyakolik tarzında ücretsiz çekiliş ve çekiliş sonuçlarını açıklayan siteleri takip edin. Çekiliş başlama tarihini ve bitiş tarihini öğrendiğiniz çekilişleri detaylarını araştırdıktan sonra katılıp katılmama konusunda öğrenebilirsiniz. https://kampanyakolik.com/cekilisler/ adresine giderek güncel çekilişleri takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın