En Sık Tercih Edilen Dedektif Bürosu Hizmetlerimiz

En Sık Tercih Edilen Dedektif Bürosu Hizmetlerimiz

Özel dedektif büromuz, Kadıköy İstanbul’da kurulmuş olan bir firmadır. 2008 yılından beri faaliyet vermektedir. Son derece güvenilir çalışmaları bulunan büromuz, müşterilerine en kapsamlı şekilde hizmet vermeyi hedeflemektedir. Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tamamen uyumla ahereket eden firmamız kanıt ve bilgi ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik verimli ve modern bir araştırma süreci yönetir. Bir takip ajansı olarak en gizli şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Web sitemizdeki iletişim numaralarından bizleri arayın, 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Hizmetlerimiz

En çok tercih edilen hizmetlerimizden kısaca söz etmek gerekirse, bunlar başlıca aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Sadakatsizlik araştırması (eş takibi): Büromuz Türkiye ve Avrupa Birliği ülkelerinin birinde bulunan personellerimiz takip edilecek kişinin bölgedeki yapmış olduğu bütün hareketleri ile ilgili sizleri bilgilendirir. Fazlaca görsel belgeler ile doğrulanan bu bilgilerle, takip edilen kişinin davranışlarını öğrenebilirsiniz. Akçayel araştırma ve takip bürosu olarak çalışanlarımız ile birlikte Avrupa’da ve de Türkiye’de her bölgede tecrübe sahibi bir ekip ile birlikteyiz.
  • Kayıp bireylerin bulunması: Son yıllar içerisinde İstanbul, İbiza, Antalya Monako, Roma, Paris, Barselona, Mayorka ve de Avrupa Birliği’nin diğer tüm turistik bölgeleri içerisinde bulunan yabancının fark edilmeden gitmesine sebep olan insanlar artmıştır. Aradığınız kişi Avrupa Birliği’nde bulunuyor ise, uzman ekibimiz onları bulup sizlere ikamet ettikleri yerin kanıtını sunacaktır.
  • Kurumsal araştırmalar: Ortak, tedarikçi ya da tüm müşterileriniz Avrupa Birliği’nin bir yerinde ise, siz değerli müşterilerimize karar vermeniz adına ihtiyaç duyduğunuz bilgileri sunmaktayız. Özel araştırmacı ve de gizli kişilerden oluşan ekiplerimiz sizlere istemiş olduğunuz tüm bilgileri sağlayacaktır. Doğru ve de kanıtlı bir bilgi istiyorsanız hemen bizimle çalışın. Profesyonel araştırmacılarından oluşan usta ekibimiz güvenilir ve de verimlidir ve profesyonel ekibimiz araştırmanın öncesinde ve de araştırma sırasında size şahsi bilgi hizmet verecektir.
  • Dedektif Bürosu ve de Teknolojik Cihazların Kullanımı: Örnek olarak casus cep telefonu kullanımı kesinlikle yasa dışıdır. Gizli kameralar, dinleme cihazları kesinlikle dedektiflik bürolarınca kullanılamaz. Birbirleri arasında alışveriş evrakı bulunmayan ticari tüm kişilerin iş talebi kesin olarak kabul edilmez. Uzun yıllar boyunca özel olarak dedektiflik bürosu hizmetlerinin yürütülmesi konusunda çokça tecrübe kazanan Akçayel Özel araştırma bürosu sektörün en köklü olan özel dedektiflik firmalarından bir tanesidir.
  • Diğer Hizmetlerimiz: Boşanma Davalarında delil temin edilmesi, gözetim, hileli ortaklıklar, ceza savunma dosyasına delil toplama, kayıp kişilerin bulunması ve de borçlunun bulunması şeklindedir. Dedektif büroları arasında en çok adından söz ettiren bürolardan biriyiz.

Kaynak : https://dedektif.gen.tr/

Bir yanıt yazın