Geçici Koruma Sistemi

Geçici Koruma Sistemi

İnşaat sektöründe yaşanan yüksek orandaki iş kazalarını önlemek için inşaat sektöründe geçici güvenlik sistemlerine ilişkin bir kanun çıkarılarak geçici koruma sistemi ürünleri belli bir kurala bağlanmıştır. TS EN 13374 yetki belgesi sahibi üreticiler ancak bu standartlara uygun olarak koruma sistemleri geliştirebilirler. Yoğun olarak inşaat sektöründe kullanılan koruma sistemleri bu belgeye sahip firmamız tarafından standartlara uygun olarak üretilmektedir. İş kazalarının önlenmesi için geliştirilen kenar koruma sistemleri, güvenlik bariyerleri, güvenlik ağları gibi sistemler bu isim adı altında anılmaktadır.

Yüksek Güvenlik

Yerden yüksekte yapılan çalışmalarda düşmelere ve kazalara karşı gerekli önlemler alınmadan çalışmalar kanunen başlatılamamaktadır. Yeterli güvenlik önlemleri alınabilmesi için firmamız tarafından standartlara uygun olarak üretilen, hızlı bir şekilde montaj ve kaldırımı yapılabilen, esnek ve dayanıklı geçici koruma sistemi türleri kullanılmaktadır. Koruma sistemleri genel olarak çinko ve alüminyum yardımıyla üretilirler. Bu metallerin en başta gelen özellikleri hafif ama buna mukabil oldukça sağlam olmalarıdır. Böylece montaj ve söküm esnasında zorluk çıkartmazlar. Tüm sistemlerimiz elektrostatik toz boya ile standartlara uygun olarak boyanmakta ve sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Uygun Ölçülerde Üretim

Koruma sistemlerinde kullanılacak alana tam uyum oldukça önemlidir. Bu nedenle farklı ölçülerde üretim sağlanmaktadır. Her ihtiyaca uygun ürün çeşitliliğimiz mevcuttur. Sabitleme mekanizmaları çelikten üretilmekte olup farklı yapıları ile tam koruma sağlarlar. Kelepçeli, yandan veya üstten sabitlenebilme özelliklerine sahiptir. Detaylı bilgi ve sipariş için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GanoBet | Bahis siteleri