Kahve Yanı Su Bardağı – Kristal Bardaklar

Bazı firmalar alanında tam anlamı ile öncü ve domino etkisi yaratan her anlamda fark yaratan kuruluşlardır. Çıtayı bir hayli yukarı taşırlar. İşte onlardan bir tanesi de adeta sektörün kilit noktalarını yeniden belirleyen Duru Crystal isimli bizim firmamızdır. Hiçbir ürünümüz kistch değildir. Bir cam sanatçısının elinden çıkmış gibi üretilen çok özel ürünlerimiz vardır. Ürünlerimiz arasında kahve yanı su bardağı en iddialı olduğumuz ürünlerimizin başında gelir. Bu grupta özel tasarım ürünlerimiz vardır. Giderek de ürün gamımızın zenginliği artar durumdadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Özel olarak kahve yanı kristal bardak benzersiz bir lezzet olan Türk kahvesinin yanında özellikle kristal bardak tercih edenlerin vazgeçemediği bir seridir. Yok daha farklı bir bardak arayışında olanlar için ise doğru tercih uzun bir süre yapılan çalışmalar sonucunda bir sanat eseri gibi satışa sunduğumuz Bohemia Kristal Renkli Kadeh ürünlerimizdir.

Bizden daha önce ürün alanların son derece iyi bildiği gibi çok farklı beğenilere hitap eden çok özel su bardaklarımız, kadehler vardır. Bunlar içinde şarap bardakları, viski kadehleri, şampanya bardakları gibi bardaklarımızın da yeri bir başkadır. Bir başka zamandan gelmiş gibi duran vazolar vardır. Karaflar ve sürahiler de ürünlerimiz içinde yer alır. Giderek ürün gamımız da genişlediği için her türlü cam ürünü bizden kolayca almanız mümkündür. Üstelik ürün kalitemiz üst düzeyde olduğu için yıllarca kullanılabilir. Rengarenk bardaklarımız ile su içmenin keyfi bir başka güzel olacaktır.

Fiyatlarımız da son derece uygun olup, ürüne göre değişen fiyatlarımız vardır.

Bizimle İletişime Geçmenin Kolay Yolu

Herhangi bir nedenden ötürü bize ulaşmak isteyebilirsiniz. Bu memnuniyetinizi dile getirmek olabileceği gibi, es kaza yaşanan bir sorun da olabilirsiniz. Aklınıza çok iyi bir fikir gelebilir ve bizimle paylaşmak isteyebilirsiniz. O zaman tek yapmanız gereken şey ister aşağıda yer alan elektronik posta adresimize mail atmak ya da hiç zaman kaybetmeden doğrudan telefon etmektir. Hangisi size daha kolay gelir ise o yolu tercih edebilirsiniz.

e-mail adresimiz: info@durucrystal.com

Telefon Numaramız: 0543 899 83 94

Bir cevap yazın