Mekanikel Mekanik Tesisi

Mekanikel Mekanik Sanayi ve Ticaret, 2015 senesinde fikir temelleri atılmış olup 2016 senesinden bu yana üretimini ve şirket faaliyetini sürdürmekte olan bir şirkettir. Mekanikel şirketi, hemen hemen her sektörde kullanımı olan makine ve makine sistemlerinin üretimi yapmakta olan bir firmadır. Mekanikel Mekanik Sanayi ve Ticaret Tesisi, üretim odaklı olup üretimi önemseyen bir firmadır. Üretim odaklı olmasının yanı sıra sektörde bulunan diğer firmalara da üretim konusunda danışmanlık gösteren bir firmadır. Danışmanlık ya da rehberlik yapmış olmasının yanı sıra üretmiş olduğu makine ve malzemeler ile de sektörde bulunan diğer firmaların yegâne yardımcısı konumundadır. Her tesise özel olarak uydurulabilecek olan makineler için de sipariş ve talep almaktadırlar. Birçok firma ile anlaşmalı olup, çokça firmanın makine tasarımını yapan bir tesistir. Kaliteli ürünler, imalat ile ilgili çözümlemeler, müşteri memnuniyeti, garanti ve destek gibi unsurlar da sektörün bir parçası halindedir.

Roll Form Makineleri Hangi Sektörlerde Kullanılabilir?

Roll form makineleri, levha halinde bulunan sac malzemesinin istenen şekil ve forma sokulabilmesi için kullanımda olan bir makinedir. Roll form makineleri, iş gücünde tasarruf sağlayan ve düşük bir maliyet ile yüksek kaliteli ürünlerin üretilmesine yardımcı olabilen bir sistem halindedir. Üretim kalitesi, üretim hızı gibi unsurları da maksimum seviyeye çıkaran bir makinedir.  Roll form makinelerinde üretilmiş olan ürünlerin her biri birbirine eşit durumdadır. Bu sayede üretilen parçaların montajlarında bir sorun ya da problem teşkil etmez. Roll form makinelerinin kullanılmış olduğu birçok sektör vardır. İnşaat, otomotiv, elektronik, mobilya, beyaz eşya, boru hatları, savunma sanayisi gibi birçok sektörün kullanımını yapmış olduğu bir makinedir.

Çift Kafalı Rulo Açıcı Makinesi

Rulo yükleme hızının en az seviyeye indirilmesini sağlayan bir makinedir. Bu makinede rulolardan bir tanesi sürülür iken diğer rulo yedek olarak bekler. Çift kafalı rulo açıcı makineleri, seri imalat için kullanılır. Üretim hızı ve süreklilik konuları çok önemlidir. Bütün açıcı çeşitlerinin olduğu gibi çift kafalı rulo açıcı makinelerinin de müşteriye özel tasarımı yapılmaktadır.

Bir cevap yazın