Sigara Ile Sağlığınızın Kötü Etkilenmesine İzin Vermeyin

Sigara ile Sağlığınızın Kötü Etkilenmesine İzin Vermeyin!

IQOS,  elektronik sigaralardaki duman yerine buhar kullanılır. Normal tütün sigaraların da ise duman kullanılır. İki sigara arasındaki ortak nokta ise nikotin bulunmasıdır. Ayrıca da Juul Pod  elektronik sigaraların çıkardığı buhar seçeceğiniz likitlere göre farklı aromaları vardır. Bu aromalar ağız da kötü kokuya engel olur. Ve bu aromalar sayesinde sigara içtikten sonra ağız da acımsı bir tat bırakmaz. Diğer tütün sigaralarına göre hoş bir kokuya sahip olabilir. Fakat bu durum normal sigara için söz konusu bile değildir. 

Elektronik Sigaralarının Avantajları

Tütün dumanını içinize çektiğiniz zaman kalp rahatsızlıkları olabilir. IQOS elektronik sigaralarda, tütünde olduğu gibi yanma değil ısıtma vardır. Bu özellik elektronik sigarayı  daha sağlıklı bir seçenek haline getiriyor.

Elektronik sigaralar tütünü yakmak yerine, likiti kontrollü bir şekilde ısıtarak buhar haline getirir. Normal sigarada ise tütünü ateş ile tutuşturmak gerekir. Bu da dört bin’den( 4000 ) fazla zehirli kimyasalı içinize çektiğiniz manasına geliyor. Elektronik sigarada ise böyle bir tehlike olmadığı için daha fazla tercih ediliyor. 

Elektronik sigara, normal sigaradan çok daha ucuz ve ekonomiktir. Daha ucuza alırsınız.  Ayrıca kül tablası kullanmanıza gerek yoktur ve üstünüz, eviniz, arabanız, iş yeriniz kötü bir şekilde kokmaz.
Juul Pod   elektronik sigaraları hem sağlığınıza hem de bütçenize iyi gelecektir. Normal tütün sigarasına nazaran daha sağlıklıdır. Tabi hiç kullanılması daha iyidir.  Çünkü normal sigaraya her gün para vermek zorunda kalırsınız ama elektronik sigarada böyle bir durum söz konusu dahi değildir.

Elektronik Sigara Fiyatları

Elektronik sigara fiyatları normal sigaraya oranla daha pahalı gözüküyor olabilir. Ancak elektronik sigarayı her gün almayacaksınız ve sigarayı yavaş yavaş bıraktıracağı için zararda değil kârdasınız. Bütçenize en uygun Juul Pod   ürünü almak isterseniz linki tıklamak yeterli olacaktır. Satın almak için web sitesinden incelemeler yapıp alışveriş yapabilirsiniz. Kısacası elektronik sigara hem bütçenize hem de sağlığınıza faydalıdır. Bununla birlikte IQOS elektronik sigara kullananlar kendilerine ve çevresindekilere sigara dumanı yüzünden zarar vermezler.

 

Bir cevap yazın