Tahta Kurusu

Tahtakurusu evlerde ve işyerlerinde oldukça fazla rastlanılan böcek türlerinden biridir. Bu böcekler görüntü olarak insanları rahatsız etmekle kalmaz aynı zamanda yaşam alanlarınızda bulunan eşyalara da çok ciddi zararlar verir. Mikrop taşıyıcısı olarak bilinen bu böcekler hemen her yerde gezdikleri için yaşadığınız alanlarına kolaylıkla mikrop taşıyabilirler. Mikrop taşıdıkları içinde salgın hastalıkların çoğalmasında son derece etkili böceklerdir.

Böyle durumlarda eğer yaşadığınız alanda tahtakurusu görürseniz ilaçlama hizmeti almanız gerekir. Tahtakuruları için verilen ilaçlama hizmetlerinde firmamız son derece etkili çalışmalar gerçekleştirir. Bizlerle çalışarak hem tahtakurularından kolaylıkla kurtulabilir hem de yaşadığınız alanların daha dezenfekte olmasını sağlayabilirsiniz.

Tahta Kurusu İlaçlama

Tahtakuruları genellikle izbe ve karanlık alanlarda yaşayan böcek türleridir. Bu böceklerin yaşadığı alanlar tespit edilmeden yapılan bir ilaçlama hizmeti garantili ve kesin olmayacaktır. Böyle durumlarda profesyonel bir firmadan hizmet almak birçok açıdan önemli faydalar sağlar. Tahta kurusu ilaçlama hizmetlerinde Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler kullanılır. Aynı zamanda çalışanlarımız hem deneyimli hem de sektörün tüm dinamiklerini hakim kişilerdir.

Tahta kurusu ilaçlama sırasında kokulu kokusuz veya jel gibi ilaçlar kullanılmaktadır. Böylelikle kısa sürede tahtakuruları mekanlarınızdan temizlenir ve uzun bir süre niye neden ortaya çıkmazlar. Bu süreçte en çok dikkat ettiğimiz nokta tahta kurullarının yuvalanma alanlarının temizlenmesidir. Bununla birlikte kapı ve pencere pervazları gibi alanları da ilaçlayarak yeniden mekanınıza girmelerine engel oluruz.

İlaçlama hizmetini yılda en az bir defa almak bu zararlıların evinize ya da iş yerinize gelmesine engel olabilirsiniz. Çünkü ilaçlama hizmetlerinde ne kadar etkili ilaç kullanılırsa kullanılsın periyodik hizmet almak büyük bir önem taşır. Böylece mekanlarınız her zaman tahtakurusundan temizlenmiş olur.

Tahta Kurusu İlaçlama Fiyatları

Tahta kurusu ilaçlama fiyatları konusunda firmamız oldukça titiz bir şekilde çalışır. Bu süreçte fiyatlarımızı sizlere sunarken en iyi teklifleri bizlerden almanızı sağlarız. Tahtakurusu ilaçlama hizmeti sayesinde her türlü desteği bizlerden alabilir ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Tahtakurusu ilaçlama sayesinde avantajlarımızdan yararlanabilme şansına sahipsiniz. Fiyatlarımız sektördeki en ulaşılabilir fiyatlar olup bizlerle kolaylıkla iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın