Tanışma ve Sohbet Uygulaması EHarmony

Tanışma ve sohbet uygulaması Eharmony, çıktıkları bir sonraki kişiyle evlenmeye çalışan insanlar için uygun olan bir uygulamadır.

Eharmony uygulaması denildiğinde, muhtemelen evlilk aklımıza gelen ilk şey olur. Uygulamanın en önemli özelliği uzun süreli ilişkilere yönelik çalışmasıdır. Gerçek şu ki bu uygulama ABD’de evliliklerin %4’ünü, Türkiye’de ise %2’lik dilimini oluşturmaktadır.

Kendinizin en dürüst resmini ortaya koymak, uyumluluk testini yaparken gerçek bir iç gözlem gerektirir. Bu iç gözlemi başarılı yaptığımızda çok iyi sonuçlar verir. Bu sitenin kullandığı algoritmanın kalitesinden dolayı, diğer sitelerden çok sayıda kullanıcıyı kendine çekmektedir.

Belki de son birkaç yılda bir logo değişikliği fark etmiş olabilirsiniz. Bunun sebebinin onlarca yıldır yok sayılan LGBTQ + bireyleri kapsamayan bir logoya sahip olmasıydı. 2018 yılında yeni logosuyla birlikte LGBTQ + bireyleri kapsayan şemsiyeyi de logosuna entegre etmiştir.

Ayrıca anket, ruh eşleri hakkındaki gereksiz duygusal sorular ve dürüstlük hakkında çok abartılı olan kendi kendini öven sorular hakkında da önlem aldı. Sadece kağıt üzerinde iyi görünen sorular yerine, eharmony’nin bir ilişkide nasıl davranacağınıza olan, daha gerçekçi ve somut sorulara yönelmiştir.

Kimlik onaylaması için, 30 yaşın altındaki kullanıcıları çekmek isteyen herhangi bir tanışma sitesi için bir zorunluluk olan yeni bir UX tasarımını geliştirdi.

Site sadece her açıdan zamana ayak uydurmasıyla kalmaz. Uzun bir yol kat etmesine rağmen, devam hala gündemi son derece yakından takip eder. Yıllardır her cinsiyet için insan aramasına imkan tanıyan bir arama kısmı bulunmaktadır. Ayrıca, ikili olmayan cinsiyetler için de arama yapabilirsiniz. Bu gelişmeleri ise gündem olduğu gibi güncelleme yaparak göstermiştir.

Tanışma ve sohbet uygulaması eHarmony ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak için https://www.sohbetci.net.tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın