Tiktokta Para Kazanma Şartları

Tiktokta Para Kazanma Şartları

Tiktok her geçen popülerliğini artıran ve bunun yanında da üyelerine çeşitli fırsatlar sunan bir sosyal medya platformudur. Bu siteye üye olan ve fenomen haline gelen kişilerin büyük bir çoğunluğu da sitenin en çok para kazandırma özelliği nedeniyle burada bulunmaktadır. Ancak para kazanmak için gereken şartlar Tiktok tarafından kesin surette belirlenmiştir.

Tiktokta para kazanabilmek için en aşina kurallardan bir tanesi de 1000 kişilik takipçinin olması şartıdır. Eğer siz de takipçi sayınızı artırmak ve yüksek gelirler elde etmek isterseniz bunu, Tiktok takipçi satın al seçeneği ile Bayigram üzerinden yapabilirsiniz.

Tiktok’ta Kaç İzlenme Kaç Para?

Yukarıda bahsedilenler ışığında Tiktok uygulamasından para kazanmak için gereken ana şartın 1000 takipçi olması gerektiğini biliyoruz. Peki, neden bu sınır var diye soracak olursanız bunun için 1000 kişilik bir izlenme sayısının en düşük kazanç olarak kabul edilen 1 dolar ile başlamasıdır. Ayrıca para kazanmayı sağlayan Live özelliği de 1000 kişilik takipçi sayısına erişildiğinde aktif olmaktadır.

Tiktok’ta Nasıl Para Kazanılır?

Eğer düşük takipçili bir hesap iseniz o zaman öncelikle takipçi satın alabilir ve izlenme sayılarınızı artırabilirsiniz. Buna ek olarak;

  • Çektiğiniz Tiktok videolarındaki kaliteyi artırabilirsiniz
  • Çektiğiniz Tiktok videolarının özgün ve yaratıcı olmasına dikkat edebilirsiniz.
  • Kullanıcıların en çok sevdiği videoları tespit edebilir ve bu tarz paylaşımlar yapabilirsiniz.
  • Sevilen müzikleri videolarınıza ekleyebilir ve bunları popüler hashtagler ile Tiktok’ta paylaşabilirsiniz.
  • Ayrıca son olarak Tiktok’ta en yoğun kullanıcı kitlesinin bulunduğu saatlerde videolarınızı atabilirsiniz.

Tiktok Kaç Beğeniye Kaç Para Veriyor?

Tiktoktan gelir elde etmek isteyen kişiler bazı hususları yanlış bilgiler ile öğrenmektedir. Tiktokta genellikle beğeniden değil; izlenme ve canlı yayın hediyelerinden para kazanılmaktadır. Bu yüzden asıl dikkat edilmesi gereken takipçi sayısını artırmaktır. Eğer siz de takipçi sayınızdan ve izlenme oranlarınızdan memnun değilseniz o zaman https://bayigram.com/tiktok-takipci-satin-al/ adresi üzerinden Bayigram sitesini inceleyebilirsiniz.

Sizin için en ideal fırsatlar ile birlikte hem takipçi hem de izlenme sayınızı artırarak organik kullanıcıların dikkatini kolaylıkla çekebilir ve bunu gelire dönüştürebilirsiniz.

Bir yanıt yazın