Transfer Haberi Beşiktaş’tan Ayrılan Adem Ljajic, Al Nassr Ile Görüşüyor

Transfer Haberi: Beşiktaş’tan Ayrılan Adem Ljajic, Al Nassr ile Görüşüyor

Beşiktaş takımı ile olan sözleşmesinin sona ermiş olması ile beraber serbest kalarak yerini alan Adem Ljajic için Anderson Talisca, Vincent Aboubakar gibi eski Beşiktaşlı oyuncuların forma giymiş olduğu Suudi Arabistan ekibi de Al Nassr’ın devreye girdiği ve hatta Sırp kökenine sahip olan oyuncuya da teklifin yapılmış olduğunu belirtti.

Adem Ljajic, Beşiktaş takımındaki sözleşmesinin sona ermiş olması ile beraber bu yaz içerisinde serbest kalmış oldu. Son maçına ise 11 Mayıs 2021 tarihinde çıkmış olan Sırp kökenli futbol oyuncusu ile Al Nassr’ın da ilgilenmekte olduğu belirtilenler arasında yerini aldı.

Teklif yapıldı

Nicolo Schira, eski Beşiktaşlılar Anderson Talisca ve Vincent Aboubakar’ın formasını giydiği Al Nassr’ın Adem Ljajic ile görüşme halinde olduğunu da aktardı. Hatta Suudi Arabistan ekibi tarafından Sırp oyuncuya 2024 yılına kadar geçerli olacak bir sözleşme teklif ettiği ifade edilmiş olanlar arasında yer aldı.

2018 yılı içerisinde kiralık olarak, 2019 yılı içerisinde de bonservisi ile beraber Torino’dan Beşiktaş takımına gelmiş olan Adem Ljajic, Siyah-Beyazlılarda geçtiğimiz sezon içerisinde de herhangi bir maçta forma giymedi. Son resmî maçına ise 11 Mayıs 2021 tarihinde iç sahada Fatih Karagümrük’e karşı çıkmıştı. Maça dair olan tüm detaylar ise internet üzerinde bonus veren siteler içerisinde yer almayı başarmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GanoBet | Bahis siteleri